BLOG

Nowości ze świata mody

Najko jako „Trusted Shop”

Jakie korzyści to oznacza dla naszych klientów?

Zapewne zauważyliście charakterystyczną ikonkę z literką „e” w prawym dolnym rogu. Jeśli zastanawiacie się, co oznacza bycie „Trusted Shop”, czyli zaufanym sklepem, dla Was – naszych klientów – już spieszymy z objaśnieniem.

Przede wszystkim, oznacza to dla Was gwarancję jeszcze bezpieczniejszych zakupów.

Ten znany w całej Europie znak jakości nadawany jest sklepom internetowym po poddaniu ich kompleksowej weryfikacji. To znaczy, że spełniamy wszystkie kryteria jakości Trusted Shops, do których należą surowe wymogi dotyczące standardu obsługi i odpowiedniej organizacji prawnych aspektów sprzedaży. Znak jakości, opinie klientów i ochrona kupującego Trusted Shops należą do rozwiązań cieszących się w Europie największym zaufaniem.

Wielokrotnie słyszymy od Was przy kontakcie telefonicznym czy osobistym w naszych salonach stacjonarnych, że bardzo lubicie nasz sklep, dlatego teraz macie możliwość podzielenia się opinią dotyczącą jakości produktów, obsługi, czasu wysyłki itp. Dzięki temu także inni klienci będą mogli poznać Wasze zdanie. Gorąco zachęcamy i dziękujemy za dotychczas wystawione niezwykle pozytywne opinie!
Wszystkie opinie znajdziecie tutaj: https://www.trustedshops.pl/opinia/info_XAA659BD71CD29399B77997CDE4167119.html

Ważnym aspektem ochrony konsumentów dla Trusted Shops jest także ochrona kupującego do kwoty 10 000 złotych przy każdym zamówieniu w certyfikowanych sklepach ze znaczkiem jakości.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to oczywiście jesteśmy do Waszej dyspozycji.