O NAS

Informacje o naszej firmie

Jak pracujemy

Importem tkanin zajmujemy się od 1990 roku. Pozwoliło nam to nabrać sporego doświadczenia.

Kiedy zaczynaliśmy, samodzielne szycie i tworzenie ubrań było potrzebą. Ładne i oryginalne ciuchy były trudno dostępne. W Polsce nie było dużych galerii pełnych sklepów z masa gotowych ubrań. Szyły więc nasze babcie i mamy, a my uczyliśmy się tej sztuki od nich. Młodsze pokolenia straciły zainteresowanie krawiectwem, gdyż towary stały się nagle łatwo i ogólnodostępne.

Zalały nas sieciówki pełne gotowizny. Jednak szycie znowu staje się modne. Dla niektórych z nas to prawdziwa pasja. Nie chcemy wszyscy wyglądać tak samo. Coraz więcej ludzi ma dość stylizacji narzucanych przez popularne marki. Chcemy być oryginalni i mieć własny styl.

W naszej firmie wszyscy na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w modzie, zmieniający się rynek. Przede wszystkim staramy się sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Już w latach dziewięćdziesiątych postawiliśmy na włoski styl, pełen elegancji, fantazji i lekkości. Dzięki częstej obecności u włoskich producentów, możemy Państwu na bieżąco dostarczać  zarówno tkaniny ponadczasowe, jak i zgodne z najnowszymi trendami, z kolekcji znanych projektantów i domów mody.

Nasza specjalizacja

Oferujemy tkaniny zarówno na konfekcję codzienną, jak i na wyjątkowe okazje.

Jakość przede wszystkim

Pragniemy aby klienci z przyjemnością wracali do nas, mając pewność że zarówno obsługa jak i same produkty spełnią ich najśmielsze oczekiwania. Jest to jeden z najważniejszych elementów polityki jakości naszej firmy.

Nasz zespół

Możemy pochwalić się zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Większość z nas zna się nie tylko na tkaninach, ale i na szyciu. Sami projektujemy i tworzymy, więc potrafimy dobrać nie tylko materiał, ale służyć radą praktyczną w zakresie uszycia konkretnego stroju. Samoukom doradzimy, osobom niepotrafiącym szyć polecimy dobrą krawcową.

Własny transport

Naszym odbiorcom hurtowym, zapewniamy dogodne warunki współpracy, oraz stałe, cykliczne dostawy nowych tkanin, które dowozimy własnym transportem.

NASZE SALONY FIRMOWE

Czekamy na Państwa w naszych salonach firmowych we Wrocławiu i Opolu.

Kontakt

Opinie i podziękowania

Tak piszą o nas nasi klienci.